AUTOSPORT A TUNING

PC Hry-tuning,autosport a skate simulátory

Need For Speed Carbon:

image


Pokračování PC a PLAYSTATIONOVÉ HRY Need For Speed Most Wanted!!!

NFS CARBON:

EA Sports přináší další revoluci v závodních videohrách.Need For Speed Carbon ve své nejnovější verzi začne ve městě a vše se dokončí v kaňonech. Uvrhne vás do nejnebezpečnějších pouličních závodů na světě, které jsou doslova prosyceny adrenalinem. Vy a vaše posádka musíte závodit v totální válce o město, riskovat vše v zájmu převzetí kontroly nad čtvrtěmi vašich soupeřů, jeden blok po druhém. Jakmile bude policie na horlivosti, bitva se přesune do Carbon kaňonu, kde je možné ztratit území a prestiž v každé nebezpečné zatáčce. Staňte se zástupcem třídy vašeho vozu, vaší posádky a vašeho závodiště v Need for Speed Carbon - další revoluci v automobilových videohrách. Zcela nové kaňonové modely soubojů a honiček jsou dokonalým testem dovednosti a nervů, kde jedno špatné odbočení může stát víc než jenom závod. Hra obsahuje nový revoluční nástroj na úpravu aut - AUTOSCULPT, který dává příležitost k vytvoření designu a tvarů aut ve všech představitelných směrech. Nový fyzikální způsob hry umožňuje odlišné ovládání a řízení každé třídy aut typu: TUNER, AMERICAN, MUSCLE či EXOTIC. A konečně si můžete zvolit správné členy vaší posádky a využít jejich dovedností na silnici i v garáži, aby vám pomohli upravovat auta a vyhrávat závody.

Obrázek “http://www.extra-tuning.com/games/carbon_01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://www.extra-tuning.com/games/carbon_02.jpg

Obrázek “http://www.extra-tuning.com/games/carbon_03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://www.extra-tuning.com/games/carbon_04.jpg

Obrázek “http://www.extra-tuning.com/games/carbon_05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://www.extra-tuning.com/games/carbon_06.jpg

Obrázek “http://www.extra-tuning.com/games/carbon_08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Informace o demoverzi:

1.V demu bude 5 aut (Lamborgini Gallardo,Mitsubishi Lancer Evo9,Camaro SS,Ford Mustang GT,Mazda RX-8).

2.V demu NEBUDE "Free Roam" (neboli volné ježdění po městě).

3.V demu bude mít mnohem hezčí grafika než u PS2 Dema.

4. HW nároky dema budou totožné s plnou verzí.

5.V demu budou 4 tratě (Circuit,Drif­t,Canyon Duel a opět Circuit).

6.Demo bude mít velikost v rozsahu 620MB až 1,4GB.

7.Demo opravdu výjde do konce měsíce, maximalně 3.října.

No tak teď sem můžeme těšit ještě víc :-)

Tyto informace nejsou oficiální.

DEMO DOWNLOAD :

Download NFS Carbon PS2 Demo @ nd4spd.ws (PW: www.rusuportal­.com)

Download NFS Carbon PS2 Demo @ Megaupload

Download NFS Carbon PS2 Demo @ rusuportal.com (PW: www.rusuportal­.com)

Posledni komentare
30.01.2009 18:28:23: smiley${1}

N.F.S.Underground 2:

Need for Speed Underground 2 je pokračování masivního multiplatformového závodního hitu NfS: Underground od společnosti EA a týmu Black Box Games. Jako každé pokračování velmi úspěšné hry je i tento titul spíše vylepšenou verzí dílu prvního s více možnostmi a několika novými prvky. Zde to platí do slova a do písmene. NfS Underground 2 je postaven na stejném enginu, který však nabídne ještě více speciálních efektů a o trochu detailnější prostředí i vozidla. Jedinou větší změnou je opuštění konceptu sledu závodů a přechod na systém poskytující hráči větší volnost a vlastní výběr závodu. NFSU 2 obsahuje jedno velké město složené z 5 rozlehlých oblastní. Hráč se bude moci po této ploše volně pohybovat a na určitých místech vyznačených na mapě vstupovat do závodů, nebo nakupovat nové vybavení pro svůj vůz. K dispozici je také několik nových herních módů včetně přepracovaného multiplayeru a vylepšený je i systém nakupování součástí a úprav vozidla. Všechno bylo uzpůsobeno tak, aby se hra stala ještě přístupnější širokému zástupu hráčů. Jde zkrátka o vypilovaný první díl s více vozidly, několika koncepčními změnami, lepší grafikou a větším počtem závodů.

Need for Speed Underground 2-fotky a HW požadavky:

Obrázek “http://www.extra-tuning.com/nfs/3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://www.extra-tuning.com/nfs/1.jpg

http://www.extra-tuning.com/nfs/2.jpg

http://www.extra-tuning.com/nfs/4.jpg

http://www.extra-tuning.com/nfs/5.jpg

HW požadavky

Doporučené HW požadavky :

 • Procesor: Pentium III 933 MHz nebo víc
 • Operační paměť (RAM): 128 MB nebo víc, 256 MB pro Widows
  XP
 • Grafická karta: 32 MB nebo víc, DirectX 9.0 kompatibilní
 • Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní
 • Volné místo na disku: alespoň 2 GB
 • Mechanika: 16× CD-ROM
 • DirectX: 9.0c
 • Podporované operační systémy: Windows 98/ME/2000/XP

Minimální HW požadavky :

 • Procesor: 933 MHz
 • Operační paměť:: 256 MB RAM
 • Grafická karta: 32 MB Direct 3D
 • Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní
 • Volné místo na disku: 2 GB
 • Operační systém: Windows 98
 • Mechanika: 8× CD-ROM
 • DirectX: 9.0c

Need For Speed Underground 2:

Tamaño : 1324
Formato : ISO
Calidad : CD
Idioma : Ingles
Fecha : 29/04/2006
Descargas : 3728

Enviado por: Emperor
Need for Speed Underground 1:

Konečně jsem nahodil něco málo o Need For Speed: Underground. Moc toho ale zatím není,protože hra je poměrně nová a tak zatím nejsou nikde žádná auta apod. ke stažení. Najdete tu tuhle recenzi, pár downloadů a snad i pár screenshotů. Důležitou sekcí je TuingClub. Tam budou vystavována auta, která mi pošlete a bude se zde hlasovat o nejlibovějším tuningu. Nezáleží při tom na tom co máte pod kapotou, ale na tom co je vidět z vnějšku (prostě nejhezčí vyhrává).
A teď už se pusťme do hry samotné. Chybami se člověk učí a zjevně to platí i pro EA Sports. Po propadáku NFSHP II (= NFS 6) přichází téměř dokonalá hra. A to myslím zcela vážně. Grafika je naprosto skvostná. Závody vypadají jako vystřižené z některého z filmů Rychle a zběsile (spíše ze dvojky). Auta mají dokonale propracované detaily. Závody startují dívky které k autům neodmyslitelně patří, což umocňuje pocit opravdového závodu. Ovšem co se chování aut týče, Need For Speed se prostě nezapře (výjimkou byl jen pátý díl - Porsche). Hra je prostě arkádou, ale ne zase tak natvrdlou jako byly již zmiňované NFS 6. Nutno ale říci, že tohle je zatím jediná arkáda u které mi opravdu nevadí, že je to arkáda. Naopak dodává tento způsob hry závodům extrémní rychlost, jakou jinde prostě nenajdete. Toho by se nikdy nedocílilo, byla-li by to ultrarealistická simulace. To dělá hru tak vzrušující. Neuvěřitelná rychlos všeho co se řítí kolem vás.
Začínáte překvapivě jen jako pouhý snílek. Odjedete první závod a v následujícím intru zjistíte, že to byl jen sen. "Kamarádka" Samantha, která vás pak provází celou hrou a všemožně vám pomáhá a radí, se vám začne posmívat. Rohodnete se tedy rozbít prasátko a koupit si nějaké to auto. Pak přichází závod a další a další a vy si získáváte větší a větší respekt a uznání mezi soupeři. Ke konci vyhráváte dokonce i jejich auta. To ale není zdaleka celý systém odměn. Za určité počty odjetých závodů na určitou obtížnost a za určitý počet tzv. stylových bodů (získáváte za lecos: vítězství, smyky, těsné vyhýbání se provozu apod.), se odemykají vyšší stupně tuningu jak motoru, tak i zevnějšku. Třešničkou na dortu je fotka vašeho auta na obálce některého z prestyžních časopisů.
Je tu několik druhů závodů. V každém jde o něco jiného. Circuit Race je obyčejný závod na X kol - účelem je překvapivě vyhrát. Sprint Race - v podstatě to samé jako Circuit, akorá že se jede jen určitý úsek - ne okruh. Něco jako 1 rychlostní zkouška v rally. Lap Knockout jedou čtyři jezdci tři kola. V každém kole je ten poslední vyřazen. Vahrává přirozeně ten, kdo vyhraje poslední kolo. Drag - opravdu jako v Rychle a zběsile. Dlouhá rovná trať (hlavní silnice) je určena k extrémě rychlé jízdě. Pozor na provoz. A navíc v tomto typu závodu zatáčí auto samo. Vy jen pomocí šipek měníte jizdní pruh silnice.Drift, neboli pálení gum. Jde spíše o exhibiční akci. Předvádíte čumilům co vše dokážate se svým autem provést. Za smyky získáváte body. Záleží při tom na jejich délce, rychlosti a na ůhlu v jakém jste vůči přímému směru. Nesmíte ovšem nabourat při provádění smyku do zdi. V tom případě se všechny body za ten který kousek vytrácejí. Proto zde často platí méně je někdy více. Radši méně bodu za kratší smyk, než žádné body za dlouhý smyk, který ale skončí ve zdi.


Celé to podbarvuje opravdu slušný sountrack od rocku po rap. Jednou z mála věcí které se dají hře vytknout je nezničitelnost aut. Ono napálit do v 340 km/h do zdi a jen se o ní zastavit, nepůsobí přiliš realisticky. Na druhou stranu si ale dovedu představit sám sebe v posledním kole 7 kolového závodu ve vedení, jak to napálím do sloupu v tunelu a už se nerozjedu. Asi bych trochu zuřil.
Takže celkově jsem ze hry nadšen. Lepší hru byste dneska asi těžko hledali. (ovšem záleží na vašem vkusu)

Download Torrent 1.52 GB

Need For Speed Most Wanted:

2,60 GB

need for speed 5

Flat Out2:

1.

Vyberte si vypálení buď na CD nebo na DVD:

PC DVD-FlatOut 2 -2.5GB

PC CD-FlatOut 2-3.1GB

Crack

Možnost stáhnutí přes torrent:

DESCARGA TORRENT

image

FlatOut 2

FlatOut 2

Závodní a destruktivní hra!

Ochrana: Securom 7 (crack)

Velikost hry:3100MB

2.

Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2 Obrázek ke hře FlatOut 2

Obrázek ke hře FlatOut 2


Link Parte 1
Link Parte 2
Link Parte 3
Link CRACK

nebo:

CD-1
Part 1
Part 2

СD-2
Part 1
Part 2

CD-3
Part 1
Part 2

CD-4
Part 1
Part 2

heslo: www.nemix.ru

Czech racer2:
img468/6808/czechracer8dj.jpg

Stahuj

Heslo:prchy

Posledni komentare
17.06.2008 20:45:22: Hra polské výroby- to mluví za vše
Urban Extreme:

urban

http://rapidshare.de/files/19014153/urban.rar


Heslo: www.ripgamez.com

Crashday:


1.

105


http://www.sexuploader.com/?d=TZWY765I

http://www.sexuploader.com/?d=PDNXUE3W

pass:www.nemix.ru

Destruktivní závodění aut...

Crashday

Auto Assault:

Velikost : 2720 MB

DESCARGA TORRENT

Posledni komentare
07.07.2012 18:13:47: Thanks a ton for sharing this excellent web page. My site ... read this book blog

Rig Racer 2:

Velikost : 215 MB

DESCARGA TORRENT

Obyčejné nfs Carbon bez vylepšení:


Další Linky:
http://up-file.com/download/e14f57566463/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part01.rar.html
http://up-file.com/download/894677842894/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part02.rar.html
http://up-file.com/download/0e3586858724/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part03.rar.html
http://up-file.com/download/e91b55217874/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part04.rar.html
http://up-file.com/download/4cbb1b556872/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part05.rar.html
http://up-file.com/download/3fadfa234151/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part06.rar.html
http://up-file.com/download/d7409c593516/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part07.rar.html
http://up-file.com/download/15cc78562367/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part08.rar.html
http://up-file.com/download/65163e705376/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part09.rar.html
NEBO:
http://oreys.com/download/e14f57578068/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part01.rar.html
http://oreys.com/download/894677208884/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part02.rar.html
http://oreys.com/download/0e3586541137/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part03.rar.html
http://oreys.com/download/e91b55238377/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part04.rar.html
http://oreys.com/download/4cbb1b135638/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part05.rar.html
http://oreys.com/download/3fadfa964857/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part06.rar.html
http://oreys.com/download/d7409c402498/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part07.rar.html
http://oreys.com/download/15cc78369451/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part08.rar.html
http://oreys.com/download/65163e30455/Ucmaya.hazirmisin.forumhits.net.part09.rar.html
Pass:

citace:
www.forumhits.net

Další nfs Carbon bez vylepšení:

Velikost hry:3000MB

DESCARGA TORRENT

nebo:

DESCARGA TORRENT

nebo:

Stáhni

Další nfs Carbon bez vylepšení:

http://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2006/08/16/24238.jpg


http://www.filefactory.com/file/ff0a7f/ : nfs carbon part1 : 291 mb
http://www.filefactory.com/file/9f16ac/ : nfs carbon part2 : 291 mb
http://www.filefactory.com/file/932da7/ : nfs carbon part3 : 291 mb
http://www.filefactory.com/file/c23c8f/ : nfs carbon part4 : 226 mb

Sound Addon
http://www.filefactory.com/file/9e8405/ : nfs carbon sound add on : 170 mb (only some effects)
Heslo:bboysecoNeed For Speed Carbon Collectors Edition:

IPB Image


http://rapidshare.com/files/1595315/CRFJU.part01.rar.html
http://rapidshare.com/files/1595458/CRFJU.part02.rar.html
http://rapidshare.com/files/1595597/CRFJU.part03.rar.html
http://rapidshare.com/files/1595751/CRFJU.part04.rar.html
http://rapidshare.com/files/1595897/CRFJU.part05.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596140/CRFJU.part06.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596303/CRFJU.part07.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596442/CRFJU.part08.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596621/CRFJU.part09.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596761/CRFJU.part10.rar.html
http://rapidshare.com/files/1596967/CRFJU.part11.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597116/CRFJU.part12.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597234/CRFJU.part13.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597383/CRFJU.part14.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597561/CRFJU.part15.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597754/CRFJU.part16.rar.html
http://rapidshare.com/files/1597949/CRFJU.part17.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598172/CRFJU.part18.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598325/CRFJU.part19.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598461/CRFJU.part20.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598609/CRFJU.part21.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598750/CRFJU.part22.rar.html
http://rapidshare.com/files/1598895/CRFJU.part23.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599057/CRFJU.part24.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599243/CRFJU.part25.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599394/CRFJU.part26.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599535/CRFJU.part27.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599698/CRFJU.part28.rar.html
http://rapidshare.com/files/1599900/CRFJU.part29.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600067/CRFJU.part30.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600211/CRFJU.part31.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600364/CRFJU.part32.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600529/CRFJU.part33.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600673/CRFJU.part34.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600797/CRFJU.part35.rar.html
http://rapidshare.com/files/1600968/CRFJU.part36.rar.html
http://rapidshare.com/files/1601170/CRFJU.part37.rar.html
http://rapidshare.com/files/1601345/CRFJU.part38.rar.html
http://rapidshare.com/files/1601468/CRFJU.part39.rar.html
http://rapidshare.com/files/1601596/CRFJU.part40.rar.html
http://rapidshare.com/files/1601638/CRFJU.part41.rar.html

nebo:

http://rapidshare.com/files/1719702/n6sc1r2.part01.rar.html
http://rapidshare.com/files/1720113/n6sc1r2.part02.rar.html
http://rapidshare.com/files/1720326/n6sc1r2.part03.rar.html
http://rapidshare.com/files/1720579/n6sc1r2.part04.rar.html
http://rapidshare.com/files/1720791/n6sc1r2.part05.rar.html
http://rapidshare.com/files/1721170/n6sc1r2.part06.rar.html
http://rapidshare.com/files/1721475/n6sc1r2.part07.rar.html
http://rapidshare.com/files/1721741/n6sc1r2.part08.rar.html
http://rapidshare.com/files/1721998/n6sc1r2.part09.rar.html
http://rapidshare.com/files/1722277/n6sc1r2.part10.rar.html
http://rapidshare.com/files/1722536/n6sc1r2.part11.rar.html
http://rapidshare.com/files/1722793/n6sc1r2.part12.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723008/n6sc1r2.part13.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723306/n6sc1r2.part14.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723636/n6sc1r2.part15.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723785/n6sc1r2.part16.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723887/n6sc1r2.part17.rar.html
http://rapidshare.com/files/1723984/n6sc1r2.part18.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724109/n6sc1r2.part19.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724216/n6sc1r2.part20.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724308/n6sc1r2.part21.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724508/n6sc1r2.part22.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724640/n6sc1r2.part23.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724825/n6sc1r2.part24.rar.html
http://rapidshare.com/files/1724928/n6sc1r2.part25.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725059/n6sc1r2.part26.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725171/n6sc1r2.part27.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725311/n6sc1r2.part28.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725441/n6sc1r2.part29.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725561/n6sc1r2.part30.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725728/n6sc1r2.part31.rar.html
http://rapidshare.com/files/1725899/n6sc1r2.part32.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726001/n6sc1r2.part33.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726098/n6sc1r2.part34.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726197/n6sc1r2.part35.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726353/n6sc1r2.part36.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726514/n6sc1r2.part37.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726596/n6sc1r2.part38.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726686/n6sc1r2.part39.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726774/n6sc1r2.part40.rar.html
http://rapidshare.com/files/1726826/n6sc1r2.part41.rar.html

Need.For.Speed.Carbon.Collector's.Edition:

http://gry.onet.pl/_i/pics/nfsc4_490.jpg


http://www.filefactory.com/file/3ebbd8/
http://www.filefactory.com/file/667373/
http://www.filefactory.com/file/80d2e6/
http://www.filefactory.com/file/4521dd/
http://www.filefactory.com/file/04b388/
http://www.filefactory.com/file/321e5d/
http://www.filefactory.com/file/36e17b/
http://www.filefactory.com/file/2a459d/
http://www.filefactory.com/file/c2eaa4/
http://www.filefactory.com/file/aa9a78/
http://www.filefactory.com/file/1021fc/
http://www.filefactory.com/file/e35c85/
http://www.filefactory.com/file/fc66c4/
http://www.filefactory.com/file/9b4157/
http://www.filefactory.com/file/5f8abe/
http://www.filefactory.com/file/717b35/
http://www.filefactory.com/file/3f82e1/
http://www.filefactory.com/file/c2ce0a/
http://www.filefactory.com/file/c8d853/
http://www.filefactory.com/file/25161d/
http://www.filefactory.com/file/e23d46/
http://www.filefactory.com/file/4bccd7/
http://www.filefactory.com/file/161583/
http://www.filefactory.com/file/c2d5a0/
http://www.filefactory.com/file/54be67/
http://www.filefactory.com/file/666d0e/
http://www.filefactory.com/file/6e3ba2/
http://www.filefactory.com/file/0469bc/
http://www.filefactory.com/file/6dcb0c/
http://www.filefactory.com/file/50c223/
http://www.filefactory.com/file/7957bd/
http://www.filefactory.com/file/7c16ae/
http://www.filefactory.com/file/b30989/
http://www.filefactory.com/file/8d162c/
http://www.filefactory.com/file/ae6341/
http://www.filefactory.com/file/ec28bb/
http://www.filefactory.com/file/8ca11d/
http://www.filefactory.com/file/1ec250/
http://www.filefactory.com/file/974396/
http://www.filefactory.com/file/d46efa/
http://www.filefactory.com/file/9f8401/
http://www.filefactory.com/file/9d38e9/
http://www.filefactory.com/file/ae8e7e/

Heslo:www.pindosov.net

Need for Speed Carbon Collectors Edition+Online Crack:

PC DVD-Need for Speed Carbon Collectors Edition-Razor1911 (With WORKING Online Gaming Crack)-4.04GB
http://www.nfsunlimited.net/news/00107.jpg
-Jestli je tam fakt crack díky kterýmu můžete hrát online tak to fakt nevím !!!

P.S.rada pro všechny .... pokud jste již na EA zaregistrováni a vlastníte nějaký orig. hry od NFS tak jde hrát po netu!S razor1911 CD KEY - ten je u každé hry-(pokud je to od Razoru!!!). (PS:hodně lidem se to podařilo!!!)

NFS Carbon Collectors Edition Update:

Need.for.Speed.Carbon.Collectors.Edition.Update.1.3-ViTALiTY-24MB

http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/725/725574/need-for-speed-carbon-20060814053822489.jpg
-Update do hry NFSC

COBRA 11 - NITRO:

COBRA 11 NITRO-POSTMORTEM-776MB


http://pics.krawall.de/4/teas_cobra11.jpg


-Závody.....(hra podle seriálu!)

Race The Official WTCC Game:

1.

PC - Race The Official WTCC Game - 1.07 GiB

-Závody

2.

1.07 GiB

Stáhni
MX VS. ATV Unleashed:

1.kód:
http://rapidshare.com/files/4236698/-mx-vs-atv-home-videos-.part7.rar
http://rapidshare.com/files/4235865/-mx-vs-atv-home-videos-.part6.rar
http://rapidshare.com/files/4234656/-mx-vs-atv-home-videos-.part5.rar
http://rapidshare.com/files/4233455/-mx-vs-atv-home-videos-.part4.rar
http://rapidshare.com/files/4232283/-mx-vs-atv-home-videos-.part3.rar
http://rapidshare.com/files/4230955/-mx-vs-atv-home-videos-.part2.rar
http://rapidshare.com/files/4229780/-mx-vs-atv-home-videos-.part1.rarHeslo:


kód:
http://warezforum.info/

MX Vs ATV Unleashed:

2.


MDS
MDF
CRACK

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

Obrázek ke článku MX vs ATV: Unleashed

18 Wheels Of Steel Haulin - další:


http://www.newtrino.com/photo/13172_1.jpg

http://www.trucksims.dk/images/18wosHaulin/screenshots/haulin_2.jpg

http://rapidshare.de/files/33153763/18.Wheels.Of.Steel.Haulin-FASiSO.part1.rar
http://rapidshare.de/files/33153694/18.Wheels.Of.Steel.Haulin-FASiSO.part2.rar
Password: n0thinG@projectw

Monster Trux Extreme:

http://rapidshare.de

HESLO: www.opgamez.net
Posledni komentare
28.06.2009 22:10:00: spatny heslo smiley${1}

Trackmania Sunrise Extreme:

1.

Image


http://www.megaupload.com/?d=OL7CMR2R
http://www.megaupload.com/?d=M8WJIADX
http://www.megaupload.com/?d=AMWWVK45
http://www.megaupload.com/?d=MQONX5N2
http://www.megaupload.com/?d=EOXBRZGW
http://www.megaupload.com/?d=Y1HW2NJX
http://www.megaupload.com/?d=ODDDUD60
http://www.megaupload.com/?d=TFFSDNF5
http://www.megaupload.com/?d=Y986OF5K
http://www.megaupload.com/?d=JLA6O20Y
http://www.megaupload.com/?d=QW1HWT9S

Pass: trackmania

2.

Trackmania.Sunrise.Extreme:


http://up-file.com/download/fa6039288837/rld-tmsx.By.Ghost.thegenius.com.br.iso.html

3.

Trackmania Sunrise - Extreme - S Crackem:

http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/8043/60828.jpg
http://www.rsprotect.com/rc-MTMhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r00 http://www.rsprotect.com/rc-M2NhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r01 http://www.rsprotect.com/rc-QjNhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r02 http://www.rsprotect.com/rc-Y2NhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r03 http://www.rsprotect.com/rc-QmNhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r04 http://www.rsprotect.com/rc-UzNhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r05


http://www.rsprotect.com/rc-UGNiRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r06 http://www.rsprotect.com/rc-cjMhJTMyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r07 http://www.rsprotect.com/rc-EWYhJTMyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r08 http://www.rsprotect.com/rc-ATYhRGNyQTM/Trackmania.Sunrise.Extreme.INTERNAL-RELOADED.r09
HESLO: trackmania

Tony Hawk's American Wastelands:

49


http://www.sexuploader.com/?d=7DHFD0OE

Heslo: www.nemix.ru

Crazy Taxi 3:


01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08
Heslo:http://www.mywarezblog.com/
Ňáké dvě nepovedené fotky ze hry:
http://www.armchairempire.com/images/Reviews/XBox/crazy-taxi-3/crazy-taxi-3-5.jpg
http://www.insertcredit.com/reviews/ct3/img/ct3-1.jpg

Posledni komentare
28.03.2009 23:55:30: Tady Ea. když jsem kliknul na odkazy tak mi to řeklo že už to tam není tak co mám dělat?
18.10.2007 16:52:35: cau Tady Provaz majitel stránky www.autosportatuning.webgarden.cz takze to seriove cislo newim ale d...
09.10.2007 18:18:50: ctěl bych nějaký kod nejde to spustit chce to sériové číslo rád bych chtěl vědět jaké je to číslo?...
1  
2